The WALK is onze eerste activiteit. Maar we gaan door. WALK ON! Elke stap telt, dus upload jouw aantal stappen regelmatig. Ben je geen loper maar wil je wel ‘actief lid’ worden en op de hoogte gehouden worden van onze activiteiten, meld je dan hieronder aan als lid!

Join The 7B Club!
Ja, ik, jij, wij allemaal zijn uiteindelijk lid, simpelweg omdat we geboren zijn. 7 miljard mensen die allemaal een stem kunnen hebben in onze club!

The 7B Club is opgericht door een groep vrienden die vinden dat er werk aan de winkel is en geloven dat de wereld radicaal veranderen mogelijk is als alle ‘gewone mensen’ zich verbinden.

Wat gaan we zo allemaal doen in onze club? Die uitdaging ligt ook bij jou. Er zijn inmiddels al aanmeldingen uit ons netwerk voor nieuwe initiatieven. Individuen en ondernemers met concrete ideeën die wij graag met jou zullen delen.

Ja ik ben lid van The 7B Club:

Loop je niet mee dan kun je onderstaande velden overslaan, maar wel klikken op de verzendbutton